• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל בכיר בשנת הלימודים תשע"ח

     

     

    רפואה ובריאות - תואר ראשון  הפקולטה לרפואה

                             

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג לפיזיותרפיה

    • ד"ר פרושנסקי מייטלי תמרה
    • ד"ר קלרון אלון
    • מר רייכרד בצלאל ליאון

     

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג לריפוי בעיסוק

    • ד"ר ברט אורית
    • ד"ר פורטנוי סיגל

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

     

    בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה

    • ד"ר אילו רוני
    • ד"ר ברומברג עומר
    • פרופ' ליפשיץ רון

     

     החוג לגאופיזיקה

    • פרופ' מרקו שמואל
    • פרופ' קובץ-פריאלניק דינה
    • פרופ' אבישר דרור

     

    בית הספר למדעי המתמטיקה

    • פרופ' בק אמיר
    • ד"ר יעקובוב יעקוב
    • פרופ' נחמיאס אסף
    • ד"ר פודר בן נעים דורון

        

       ביה"ס למדעי המחשב

    • ד"ר אושמן רותם
    • פרופ' דויטש דניאל
    • פרופ' היטנר יפתח אילן
    • פרופ' מילוא טובה

    בית הספר לכימיה

    • פרופ' הוד עודד
    • ד"ר סיט עמית 

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

    • פרופ' בנהר איתי
    • פרופ' גרשוני יונתן
    • פרופ' סגל דניאל
    • ד"ר שטרן גרונדלנד עדי
    • פרופ' גוטהילף יואב
    • פרופ' צפדיה יוסף
    • פרופ' רכבי עודד
    • ד"ר שנקר נועה
    • ד"ר שרף ינון

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

     

    בית הספר להנדסת חשמל

    • פרופ' אבידן שמואל
    • ד"ר בק יובלן
    • פרופ' וול אבישי
    • פרופ' ירדאור ברק 
    • פרופ' קריתי נחום

     

     בית הספר להנדסת מכנית

    • ד"ר טולדו יצחק ירון
    • פרופ' שוקף יאיר
    • פרופ' קריבוס אברהם

     

    המחלקה להנדסת תעשייה

    • פרופ' מאיר יואכים

     

      המחלקה למדע והנדסה של חומרים

    • ד"ר רוזן בריאן

     

    הפקולטה למדעי הרוח

       החוג למקרא

    • פרופ' מזרחי נועם

     

      החוג לפילוסופיה והתכנית ללימודי הדתות

    • ד"ר ורבין נחמה

     

     החוג להיסטוריה כללית

    • ד"ר נעמן נועה
    • פרופ' אלגזי גד יעקב
    • פרופ' נווה אייל
    • ד"ר סיטמן רוזלי
    • פרופ' קופרטי-צור נדין

     

      החוג להיסטוריה כללית והחוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

    • ד"ר שטרנהל יעל

     

         החוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

    • ד"ר טרטקובסקי רועי
    • פרופ' שמיר מלאת

     

          מרכז דיין לחקר המזה"ת

    • ד"ר חורב הראל

     

          החוג לבלשנות

    • ד"ר כהן אבן-גרי
    • ד"ר מלצר אשר איה

     

      החוג ללימודי ערבית ואסלאם

    • פרופ' חורי ג'יריס
    • ד"ר לרנר אמיר

     

        החוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

    • פרופ' כהן יורי
    • ד"ר שטיבל גיא

     

       החוג ללימודי מזרח אסיה

    • ד"ר הלפרין אהוד
    • ד"ר סלע אורי

     

    חינוך תואר ראשון ביה"ס לחינוך

        החוג לחינוך מיוחד ולייעוץ חינוכי

    • פרופ' פרידמן נעמה

     

         החוג לחינוך מתמטי, מדעי וטכנולוגי

    • ד"ר בבאי ראובן
    • ד"ר כהן ענת

     

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    בית הספר לקולנוע וטלוויזיה

    • ד"ר אונגר הנריך
    • פרופ' רובנשטין דב

     

     בית הספר למוסיקה

    • פרופ' זהר אסף

     

     החוג לאמנות התיאטרון

    •  דר'  ליפשיץ  יאיר

     

     החוג לתולדות האמנות

    • פרופ' פינקוס אסף

     

     בית הספר למוזיקה

    • פרופ' זוהר אסף

     

      התכנית הרב תחומית באמנויות

    • פרופ' בילו מרים מריה

     

     ביה"ס לאדריכלות

    • פרופ' בר אור אמנון
    • ד"ר קוזלובסקי רועי

     

    מדעי החברה - תואר ראשון הפקולטה למדעי החברה

     

      בית הספר למדעי הפסיכולוגיה

    • פרופ' יואל דפנה
    • פרופ' יובל גלית
    • ד"ר מודריק-דנן ליעד
    • ד"ר שפס גל

     

     החוג ללימודי העבודה

    • פרופ' דה-פריס דוד

     

    החוג למדע המדינה

    • ד"ר אבולוף אוריאל

     

     ביה"ס לכלכלה

    • פרופ' ליידרמן ליאונרדו
    •  

     ביה"ס למדעי הפסיכולוגיה

    • פרופ' יואל דפנה
    • פרופ' יובל גלית
    • ד"ר מודריק-דנן ליעד
    • פרופ' שפס גל

     

    ביה"ס לעבודה סוציאלית

    • ד"ר אבו ריא השאם
    • ד"ר חממה ליאת
    • ד"ר לוין ליה
    • ד"ר שילה גיא

     

    ניהול תואר ראשון  הפקולטה לניהול

    • ד"ר זובצ'ק פיטר
    • פרופ' טוקר שרון
    • ד"ר יחזקאל ירון
    • ד"ר רפאלי יוחאי
    • פרופ' שטיינהרט יעל

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    • פרופ' דורפמן אביחי
    • פרופ' חמדני אסף
    • פרופ' מרגליות יורם
    • ד"ר קריכלי כץ תמי

     

     החוג ללימודי העבודה

    • פרופ' דה-פריס דוד
    •  
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive