• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל זוטר בשנת הלימודים תשע"ב

    רפואה ובריאות - תואר ראשון  הפקולטה לרפואה

    • גב' נגה גל-אשל
    • גב' אורנה גרא גרנות
    • גב' ורד מוזס
    • מר אסף מרום
    • ד"ר תמרה פרושנסקי
    • ד"ר אנאבל פרידלנדר-ליפסיק
    • גב' גילה רבינוביץ
    • ד"ר עופרה שחם

     

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

    • מר ירון אורנשטיין
    • מר רונן אלדן
    • מר אסף בן דוד
    • ד"ר אוהד ברזילי
    • מר טל גלילי
    • מר אורי גרופל
    • מר ערן גרינברג
    • מר יפתח דיין
    • מר יובל הרנס
    • מר אופיר הררי
    • מר אליהו וילנר
    • מר ארז זהר
    • מר ירון יגר
    • מר ערן יוגב
    • מר נדב ישע
    • מר אסף כהן
    • גב' לירון כהן
    • מר אורי להב
    • מר פלג מיכאלי
    • מר אלון ניסן כהן
    • מר יפתח סילבר
    • מר ערן סלע
    • מר רן עזורי
    • מר גור פבריקנט
    • מר עידו פינקלמן
    • גב' נעמי פלדהיים
    • מר אסף פרבר
    • מר ניר פרל
    • גב' שירה צ'פמן
    • מר שלומי ראובני
    • מר אמיר רובינשטיין
    • מר לירן רותם
    • מר בן רטהאוז
    • מר ברק שני
    • מר אדם שפר
    • גב' טליה תמרין

     

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

    • גב' יערה אורן
    • מר דוד בורשטיין
    • מר אופיר כהן
    • גב' אולגה לוין
    • גב' ליהיא לוין
    • מר אסף מרום

     

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

    • גב' רעות בונשטיין
    • מר ינאי בר
    • מר עמרי בר לב
    • מר עומר ברק
    • מר לאוניד גלר
    • גב' קטיה גרייצר
    • מר ניתאי דין
    • מר אמיר הנדלמן
    • מר אייל חיטרון
    • גב' חבצלת טרייסטר
    • מר משה ישראל
    • מר נפתלי לנדסברג
    • מר אבי סהר
    • מר גיל עיני
    • מר עדו עמית
    • מר נועם פרסמן

     

     

    מדעי הרוח - תואר ראשון  הפקולטה למדעי הרוח

    • גב' הדס אלבר- אבירם
    • מר ליאור אלמוג
    • גב' לי ג'אנג
    • ד"ר יעל גלר
    • גב' עדנה דוידוביץ
    • גב' הדס זיידנברג
    • גב' צולי חואנג
    • ד"ר רעיה חזון
    • גב' יולנדה יבור
    • גב' ג'יה לואו
    • גב' ניקי ליטמן
    • גב' יעל סגלוביץ

     

     

      היחידה ללימודי שפות

    • גב' מוניקה ברוידו
    • גב' אילנה כהן ספקטור
    • גב' צחית לפיד
    • גב' אורית סולוביי זאבי
    • גב' ג'ויס פרידלר
    • גב' הרייט רובין
    • גב' דבורה שכטר

     

     

    חינוך תואר ראשון  ביה"ס לחינוך

    • גב' זהר ברמן

     

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

    • מר אריאל אבישר
    • מר גיל אלכסנדרוני
    • ד"ר איתי חרל"פ

     

     

    מדעי החברה - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החברה

    • מר רני אבנד
    • גב' מירי אליהו
    • גב' שיר אתגר
    • מר בנימין בקי
    • מר אבי גולצמן
    • מר יורי גנקין
    • גב' הילה דרכלר
    • מר גל יעבץ
    • מר כפיר יפרח
    • גב' אמיליה כהן
    • מר אהרן לוי
    • מר נתן סטולרו
    • גב' גליה עופר
    • מר תומר פדלון
    • גב' תמר קנר
    • גב' לי שעשוע
    • גב' אילת שפיזאיזן
    • מר אסף שריד
    • מר יוסף תשובה

     

     

    עבודה סוציאלית - תואר ראשון  ביה"ס לעבודה סוציאלית

    • גב' טובה טבת
    • ד"ר ליה לוין

     

     

    ניהול תואר ראשון  הפקולטה לניהול

    • ד"ר ורד בלאס
    • גב' ענבר ברק בילו
    • גב' שירה לומר
    • גב' דנית מאיר
    • מר טל מופקדי
    • מר ליאור מיסטריאל
    • מר אלעד עדיני
    • גב' גליה עופר
    • רו"ח אוהד צ'רשניה
    • גב' הדר רם
    • מר איתי שרוני

     

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    • גב' חופית בן-עזרא-כהן
    • מר גדי עזרא

     

    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive