• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל בכיר בשנת הלימודים תשע"ד

    רפואה ובריאות - תואר ראשון  הפקולטה לרפואה

                               

    בית הספר לרפואה - החוג למיקרוביולוגיה ואימונולוגיה קלינית

    • ד"ר מוניץ אריאל

     

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג לפיזיותרפיה

    • ד"ר פרושנסקי מייטליס תמרה

     

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג להפרעות בתקשורת

    • ד"ר אמיר עופר
    • ד"ר ארי אבן-רוט דפנה
    • ד"ר בר און עמליה
    • ד"ר הנקין יעל
    • פרופ' קישון-רבין ליאת

     

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג לסיעוד

    • ד"ר ורשבסקי סיגלית

     

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

     

    בית הספר לפיזיקה ואסטרונומיה

    • פרופ' אליעזר פיסצקי
    • פרופ' דגן יורם
    • פרופ' צבי מזאה
    • פרופ' קרלינר מרק

     

    בית הספר לכימיה

    • פרופ' עודד הוד
    • פרופ' משה קול

     

    בית הספר למתמטיקה

    • ד"ר אוסטרובר ירון
    • פרופ' אלון נוגה
    • ד"ר ארטשטיין שירי
    • ד"ר יעקובוב יעקוב
    • פרופ' פולטרוביץ לאוניד

     

    בית הספר למדעי המחשב

    • פרופ' הלפרין דן

     

     החוג לסטטיסטיקה וחקר ביצועים

    • פרופ' סולן אילון
    • ד"ר שמעיה ערן

     

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

     

    • פרופ' אוהד ניר
    • פרופ' אילי אמיר
    • פרופ' בכרך ערן
    • פרופ' בנהר איתי
    • פרופ' גרטי יעקב
    • פרופ'  גרשוני יונתן
    • פרופ'  חיימוביץ דניאל
    • פרופ' סגל דניאל
    • פרופ' פופקו טל
    • ד"ר פרקט ענת
    • ד"ר צפדיה יוסף
    • ד"ר שנקר נועה

     

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

     

    בית הספר להנדסת חשמל

    • פרופ' אייל אבישי 
    • פרופ' וול אבישי
    • פרופ' ירדאור אריה
    • פרופ' מרגליות מיכאל
    • ד"ר סוחר ערן
    • ד"ר עמרני עופר
    • פרופ' קסטנר רפאל
    • פרופ' שחם יוסף

     

     בית הספר להנדסת מכנית

    • פרופ' קריבוס אברהם
    • פרופ'  קרילוב ויאצס

     

     

    מדעי הרוח - תואר ראשון  הפקולטה למדעי הרוח

     

    החוג להיסטוריה של עם ישראל

    • ד"ר דרייפוס חווה
    • פרופ' כהן ג'רמי

     

    החוג לפילוסופיה

    • פרופ' טאובר צבי
    • ד"ר פרבר עילית

     

    החוג להיסטוריה כללית

    • פרופ' אלגזי גד יעקוב
    • ד"ר זכים מיכאל 
    • פרופ' כץ דוד 
    • ד"ר לייבנר חררדו
    • פרופ' מלמן בלהה
    • פרופ' נוה איל
    • ד"ר נוימן בעז
    • ד"ר רחמימוב איריס 

     

    החוג ללימודי המזה"ת ואפריקה

    • פרופ' ססר אשר
    • ד"ר שפר מוסינזון מרים

     

    החוג ללימודי הערבית והאיסלם

    • ד"ר חורי ג'יריס 

     

    החוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

    • ד"ר שמיר מלאת
    • פרופ' וירט-נשר חנה

     

    החוג לבלשנות

    • ד"ר כהן אוון-גרי
    • ד"ר מלצר-אשר איה

     

    החוג לארכיאולוגיה

    • פרופ' בונימוביץ שלמה 
    • ד"ר סויני דבורה

     

    החוג ללימודי מזרח-אסיה

    • פרופ' ג'אנג פינג
    • ד"ר לוי-יממורי מיקה

     

    החוג ללימודי תרבות העברית

    • פרופ' יזרעאל שלמה
    • פרופ' נעם ורד
    • פרופ' כהן חיים

     

    החוג לגיאוגרפיה

    • ד"ר אבישר דרור

     

     

    חינוך תואר ראשון  ביה"ס לחינוך

     

     החוג למדיניות החינוך וארגונו

    • פרופ' גבתון דן 

     

     החוג לחינוך מתמטי, מדעי וטכנולוגי

    • פרופ' תירוש דינה

     

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    החוג לתולדות האמנות

    • ד"ר פינקוס אסף 

     

    החוג לקולנוע וטלוויזיה

    • ד"ר אונגר הנרי

     

    בית הספר לאדריכלות

    • ד"ר קוזלובסקי רועי

     

     בית הספר למוסיקה

    • פרופ' לב תומר
    • ד"ר קליינר בוריס

     

     החוג לאמנות התיאטרון

    • ד"ר בן-שאול דפנה
    • ד"ר ליפשיץ יאיר

     

    מדעי החברה - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החברה

     

    החוג למדע המדינה

    • ד"ר זומר אהוד

     

      החוג לפסיכולוגיה

    • פרופ' יובל גלית
    • פרופ' קלר יחיאל
    • פרופ' שמוטקין דב
    • ד"ר שפס גל

     

    החוג לתקשורת

    • ד"ר שגב אלעד 

     

     ביה"ס לכלכלה

    • פרופ' ליידרמן ליאוניד
    • ד"ר סטי עופר

     

     

    עבודה סוציאלית - תואר ראשון  ביה"ס לעבודה סוציאלית

     

    • פרופ' דוידזון-ערד בלהה
    • פרופ' עידית וייס-גל
    • ד"ר ליאת חממה
    • ד"ר כץ כרמית-לבנה 
    • ד"ר לוין ליה
    • פרופ' ליכטנטריט רונית
    • ד"ר שילה גיא

     

     

    ניהול תואר ראשון  הפקולטה לניהול

     

    • ד"ר ברזילי אוהד
    • ד"ר דותן הילה 
    • פרופ' וואהל אבי
    • ד"ר וייס דן
    • ד"ר טוקר שרון 
    • פרופ' יחזקאל אורלי
    • ד"ר עין-גר דנית
    • ד"ר קליש יובל
    • ד"ר שמיר נועם

     

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

     

    • פרופ' מאוטנר מנחם
    • פרופ' מרגליות יורם יצחק 
    • פרופ' תירוש יופי

     

     

      היחידה ללימודי שפות

    • גב' כהן אילנה 
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive