• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל זוטר בשנת הלימודים תשע"ד

    רפואה ובריאות - תואר ראשון  הפקולטה לרפואה

     

    בית הספר לרפואה - החוג לאנטומיה

    • מר אסף מרום

     

    בית הספר למקצועות הבריאות - החוג לסיעוד

    • ד"ר אנאבל פרידלנדר-ליפסיק

     

      בית הספר למקצועות הבריאות - החוג לפיזיותרפיה

    • גב' גל נגה רנה
    • גב' צמח לאה

     

    ​בית הספר למקצועות הבריאות - החוג לריפוי בעיסוק

    • גב' גילה רבינוביץ

     

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

     

    בית הספר לפיזיקה ואסטרונומיה

    • גב' אשכנזי עדי
    • מר בכר נימרוד
    • מר בן יקר יעקב
    • מר זהר ארז
    • מר כהן אליהו
    • מר מאייר עדיאל
    • מר סלון אורן
    • גב' צ'פמן שירה
    • מר קורנרייך מיכה

     

    בית הספר לכימיה

    • מר לוי טל 

     

    בית הספר למתמטיקה

    • גב' אמיר ענת
    • גב' ברוך אור
    • מר מושקוביץ גיא
    • מר מינקין אלכסנדר
    • מר סמילנסקי יותם
    • מר עזורי רן
    • גב' קארידי תאילין
    • מר רותם ליר

     

    החוג לסטטיסטיקה

    •  מר גלילי טל
    • מר הררי אופיר
    • לגזיאל דוד

     

    בית הספר למדעי המחשב

    • מר אורנשטיין ירון
    • מר דורון דין
    • מר וגנר אלון
    • מר יצחקי שחר
    • גב' כהן לירון
    • מר נתנאלי דביר
    • מר רובינשטיין אמיר

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

    •    גב' לוין אולגה

     

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

     

    בית הספר להנדסת חשמל

    • גב' ארדזי שני
    • מר הבלר ניצן
    • מר וייס אופיר
    • מר לינדנבאום אופיר
    • מר לנדסברג נפתלי
    • מר מזור ירדן
    • מר מרסיאנו אלעד
    • מר עמית עדו
    • מר קוטליצקי עומר
    • מר שגב גדעון

     

    בית הספר להנדסה מכנית

    • מר שחורי ערן

     

    המחלקה להנדסה ביו-רפואית

    • מר מזרחי דוד

     

    המחלקה להנדסת תעשייה

    • מר איזנהנדלר אוהד
    • מר אלבר אלבר
    • גב' ברגורי דנה
    • מר דמבינסקי עומר

     

     

    מדעי הרוח - תואר ראשון  הפקולטה למדעי הרוח

     

    החוג ללימודי המזה"ת ואפריקה

    • גב'  דוידוביץ עדנה 
    • גב' סופר-שבתאי הדס
    • מר רובין אילן

     

    החוג לבלשנות

    • גב' ברנדל נועה
    • מר זיאת משה

     

    החוג לספרות

    • גב' אריאל ננה

     

    החוג ללימודי מזרח-אסיה

    • גב' זאיצקי לואו ג'יה
    • גב' חואנג צולי 
    • גב' ליטמן ניקי

     

    החוג ללימודי התרבות העברית

    •  ד"ר חזון רעיה 

     

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    החוג לקולנוע וטלוויזיה

    • מר אבישר אריאל
    • מר לויט עידו

     

     

    מדעי החברה - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החברה

     

    בית הספר לכלכלה

    • מר בושרי אורן
    • גב' עופר גליה
    • מר פרוג אלכסנדר

     

    החוג למדע המדינה

    • מר גנקין יורי 
    • גב' טל יעל
    • גב' סקר רז
    • מר פדלון תומר
    • גב' קנר תמר
    • מר תשובה יוסף

     

    החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

    • גב' אצליזדה אביבית
    • גב' בלקינד נדיה
    • גב' זכריה מעיין
    • גב' זרנקין מור
    • מר יוחנני ליאור
    • יוסופוב טטיאנה

     

    בית הספר למדעי הפסיכולוגיה

    • מר  אבנד רני
    • גב' אתגר שיר 
    • גב' בלבן הללי
    • מר  יפרח כפיר 
    • מר  מצנר פנחס 
    • גב' קפלן מיכל
    • גב' רם הדר
    • גב' שעשוע לי

     

    החוג לתקשורת

    • גב' בן שושן מאיה
    • מר יעבץ גל
    • מר מנור אילן
    • מר סטולרו נתן

     

     

    עבודה סוציאלית - תואר ראשון  ביה"ס לעבודה סוציאלית

    • מר אחיעז אורי
    • מר לוי ארז
    • גב' פרומר דפנה 
    • גב' רם הדר

     

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    •  גב' בלאו ענבל
    • גב' מארק מאיה

     

    ניהול תואר ראשוןהפקולטה לניהול

    •  מר אחיעז ארי
    • מר לוי ארז
    • גב' הדר רם

       היחידה ללימודי שפות

    • גב' ג'ו בביאנה
    • ד"ר גורליק גליה
    • גב' מרכוס הדס
    • גב' סולוביי אורית
    • גב' עזריד-שכטר דבורה
    • גב' פרידלר ג'ויס

     

    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive