• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל זוטר בשנת הלימודים תשע"ה

    רפואה ובריאות - תואר ראשון  הפקולטה לרפואה

     

    בית הספר לרפואה - החוג להפרעות בתקשורת

    • גב'  ויסרברג נילי

     

      בית הספר למקצועות הבריאות - החוג לסיעוד

    • גב'  אלישייב אורלי

     

      בית הספר למקצועות הבריאות - החוג לפיזיותרפיה

    • גב' גל נגה רנה

    • גב' גרא גרנות אורנה

    • גב' צמח לאה

    • דר' שחר גילה

     

    ​בית הספר למקצועות הבריאות - החוג לריפוי בעיסוק

    • דר' פדה מרגלית
    • דר' פרידלנדר ליפסיק אנאבל

     

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

     

    בית הספר לפיזיקה ואסטרונומיה

    • גב'  אשכנזי עדי
    • מר  ביאלי  שמואל
    • מר  ברוורמן מיכאל
    • מר  גומל רועי
    • מר  וילנר אליהו
    • מר  יפת יהונתן
    • מר  כהן אליהו
    • מר  כהן ארז
    • מר  מאייר עדיאל
    • מר  מוטיל אבי
    • מר  סלון אורן
    • גב'  צ'פמן שירה
    • מר  קורנרייך מיכה

     

    בית הספר לכימיה

    • מר  חנניה ניר
    • גב'  לוזון סיון
    • מר  שטיינבוך כפיר

     

    בית הספר למתמטיקה

    • גב'  אליאס דפנה
    • מר  בלכמן לב
    • מר  ישע נדב
    • מר  כץ רמי
    • גב'  מונד אדוה
    • מר  מוזיקנטוב יבגני
    • גב'  עמיר מיכל
    • מר  פרייגר גבי
    • גב'  קרוננברג גל
    • מר  שאוס אריה
    • מר  שוסטין בוריס

     

    החוג לסטטיסטיקה וחקר ביצועים

    • גב'  אסטשנקו סופיה
    • מר  גלילי טל
    • מר  לגזיאל דוד
    • מר  צודיקוביץ' יבגני

     

    בית הספר למדעי המחשב

    • מר  דורון דין
    • מר  זוהר יהונתן
    • גב'  כהן לירון
    • מר  לוין-אפשטיין אוהד
    • מר  נתנאלי דביר
    • מר  סולוביי קיריל
    • מר  רובינשטיין אמיר

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

    • דר' מרום אסף
    • גב'  נאמן סמדר
    • גב'  פור מעיין
    • גב'  קוצ'רנקו נטלי

     

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

      בית הספר להנדסת חשמל

    • גב' ברוידו מוניקה
    • מר אוסטרומצקי יונתן
    • מר בר-און עופר
    • מר ברסטיז'בסקי קונסטנין
    • גב' דוד לירון
    • מר דמרי רועי
    • מר חצקלביץ רון
    • מר לנדסברג נפתלי
    • מר מזור ירדן
    • גב' קונסנס מור
    • מר קיסרי יובל
    • גב' שיטרית אסתר

     

    המחלקה להנדסה ביו-רפואית

    • מר בלום עומרי
    • גב' סבי רננה
    • מר צודיקוביץ' יבגני

     

    המחלקה למדע והנדסה של חומרים

    • גב' מלכי מעיין

     

    המחלקה להנדסת תעשייה

    • מר איזנהנדלר אוהד
    • מר אלבר יובל
     

    מדעי הרוח - תואר ראשון  הפקולטה למדעי הרוח

     

    החוג לפילוסופיה

    • מר תומר ששונקין-עפרון

     

    החוג להיסטוריה של המזה"ת ואפריקה

    • גב' דוידוביץ עדנה

     

    החוג  לבלשנות

    • גב' דוידוביץ הילה

     

    החוג לספרות

    • דר' אריאל ננה
    • מר  עמוסי שגב
    • גב'  פרידן אריאל

     

    החוג ללימודי מזרח-אסיה

    • גב' ג'אנג לי
    • גב' ג'נג יואן רונג
    • גב' חואנג צולי
    • גב' קושניר יוליה

     

    החוג ללימודי התרבות העברית

    • דר' חזון רעיה

     

     

    חינוך תואר ראשון בית הספר לחינוך

    • גב' רוט ברקאי יעל

     

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    החוג לאמנות תיאטרון

    • גב' גור חמוטל

     

    החוג לתולדות האומנות 

    • גב' שלום גילי

     

    החוג לקולנוע וטלוויזיה 

    • מר אבישר אריאל
    • מר פרבר ניר

     

     

    מדעי החברה - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החברה

     

    בית הספר לכלכלה

    • גב' עופר גליה

     

    החוג למדע המדינה

    • גב'  אלטמן-בטלר שירן
    • גב'  מדם פרידמן עפר סיון
    • גב'  סקר רז
    • מר  פדלון תומר
    • גב'  קנר תמר
    • מר  שוורץ אבשלום

     

    החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

    • גב'  בלקינד נדיה
    • גב'  בסין יוליה
    • מר  יוחנני ליאור
    • מר  מאוטנר אורי
    • מר  פדר איל
    • מר  קינן עומר

     

    בית הספר למדעי הפסיכולוגיה

    • גב'  אתגר שיר
    • מר  גליקמן משה
    • גב'  טאוב קרן
    • מר  טל נועם
    • מר  מצנר פנחס
    • מר  צבעוני אלון
    • מר  רזניק דניאל
    • גב'  רם הדר
    • גב'  שעשוע לי
    • גב'  אורן אלה

     

    החוג לתקשורת

    • גב'  סטי שיר

     

    החוג ללימודי עבודה

    • גב' ווינגרטן אלין

     

      ביה"ס לעבודה סוציאלית

    • דר' פגורק אשל שירה

     

    ניהול וחשבונאות תואר ראשון הפקולטה לניהול

    • מר דהן עומרי
    • מר שריר עידן
    • מר זיו יניב
    • גב' עופר גליה
    • גב' רם הדר
    • גב' אפוטה-שפר נטלי

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    •  גב' בלאו עינבל
    • מר דודוביץ פלג

     

       היחידה ללימודי שפות

    • גב'  מרכוס הדס
    • גב'  סולוביי אורית
    • דר' סולוביי חנה
    • גב'  ברוידו מוניקה

     

    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive