• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל זוטר בשנת הלימודים תשע"ו

    רפואה ובריאות - תואר ראשון  הפקולטה לרפואה

     

      בית הספר למקצועות הבריאות - החוג לסיעוד

    • ד"ר אנאבל פרידלנדר ליפסיק
    • ד"ר אסתר ניסן
    • גב' אירינה שרון זלצר

     

      בית הספר למקצועות הבריאות - החוג לפיזיותרפיה

    • גב' נגה רנה גל

    • גב' אורנה גרא גרנות

    • גב' נילי ויסרברג

    • גב' אירנה פאיוק

    • גב' לאה צמח

     

    ​בית הספר למקצועות הבריאות - החוג לריפוי בעיסוק

    • ד"ר עופרה שחם

     

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

     

    בית הספר לפיזיקה ואסטרונומיה

    • מר שמואל ביאלי
    • מר רועי גומל
    • מר אהוד חיימוב
    • מר רז חליפה לוי
    • מר ארז כהן
    • מר אבי מוטיל
    • מר ליאור מיכאלי
    • מר אורן סלון

     

    בית הספר לכימיה

    • גב' ענבל עוז
    • מר תמיר אדמון
    • מר כפיר שטיינבוך

     

    בית הספר למתמטיקה

    • מר אמיר בן דרור
    • מר ישי גולינסקי
    • מר טל גלילי
    • מר אורן דין
    • מר דוד לגזיאל
    • גב' אן לה בלנק
    • מר גיא מושקוביץ
    • גב' מיכל עמיר
    • מר גבי פרייגר
    • ר יבגני צודיקוביץ'
    • גב' תאילין קארידי
    • מר איל קפלן
    • גב' גל קרוננברג
    • מר דניאל רוזן
    • מר אריה שאוס
    • מר בוריס שוסטין

     

    בית הספר למדעי המחשב

    • מר אורן אברם
    • מר אפרים גלמן
    • גב' לנה דנקין
    • גב' לירון כהן
    • מר אוהד לוין-אפשטיין
    • מר קיריל סולוביי
    • מר אמיר רובינשטיין
    • מר גל רתם

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

    • מר גל מסרטי
    • גב' מעיין פור
    • גב' נטלי קוצ'רנקו

     

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

      בית הספר להנדסת חשמל

    • מר יונתן אוסטרומצקי
    • מר עופר בר-און
    • מר קונסטנטין ברסטיז'בסקי
    • גב' לירון דוד
    • מר רון חצקלביץ
    • מר אופיר לינדנבאום
    • מר ירדן מזור
    • מר איל נאור

     

    המחלקה להנדסה ביו-רפואית

    • מר דביר רדונסקי

     

    בית הספר להנדסה מכנית

    • מר אסף בן-נריה
    • גב' מעיין מלכי

     

    המחלקה להנדסת תעשייה

    • מר אוהד איזנהנדלר
    • מר רועי לוטן
    • מר יצחק מזאה
    • גב' רעות נחם
    • גב' ענבל עובדיה
     

    מדעי הרוח - תואר ראשון  הפקולטה למדעי הרוח

     

    החוג להיסטוריה של המזה"ת ואפריקה

    • גב' עדנה דוידוביץ

     

    החוג ללימודי מזרח אסיה

    • גב' צולי חואנג
    • גב' ניקי ליטמן
    • גב' יוליה קושניר

     

    החוג לבלשנות

    • גב' הילה דוידוביץ
    • גב' מר יקיר דלל
    • גב' הדס יברכיהו
    • גב' סתיו קליין

    החוג  ללימודי התרבות העברית

    • ד"ר רעיה חזון

     

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

     בית הספר לקולנוע וטלוויזיה 

    • מר ירון ברוך
    • גב' אדוה לנציאנו

     

     

    מדעי החברה - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החברה

     

    בית הספר לכלכלה

    • גב' גליה עופר
    • מר עידו ענפי
    • גב' הדר ויסמן שמחוני

     

    החוג למדע המדינה

    • מר אלכס זוסמנוביץ
    • מר עומר סולודוך
    • מר תומר פלדון
    • מר אבשלום שוורץ

     

    החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

    • גב' טליה טרזה אסן
    • גב' אפרת ברמן
    • מר חגי גובר
    • גב' אפרת הרצברג-דרוקר
    • גב' ליאור יוחנני
    • גב' טלי לוי

     

    בית הספר למדעי הפסיכולוגיה

    • גב' הללי בלבן
    • מר מיכאל ברוסובנסקי
    • גב' קרן טאוב
    • מר אלון צבעוני
    • מר איתי ריקון
    • גב' הדר רם
    • גב' לי שעשוע

     

    החוג לתקשורת

    • גב'  לימור זיו
    • מר נתן סטולרו
    • גב' שיר סטי

     

    החוג ללימודי עבודה

    • גב'  אלין ווינגרטן

     

     החוג למדע המדינה

    • גב'  נטלי לוין

     

      ביה"ס לעבודה סוציאלית

    • ד"ר פאולה דניאלה שבאר-שפירא

     

    ניהול וחשבונאות תואר ראשון הפקולטה לניהול

    • מר ארי אחיעז
    • מר חן חנוך
    • מר תומר ארבל
    • מר ארז לוי
    • מר עידן שריר

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    • גב' עינבל בלאו
    • גב' דניאל דוליצקי
    • גב' רוני ליברזון-יוכין
    • גב' מאיה מארק

     

       היחידה ללימודי שפות

    • גב'  לי ג'אנג
    • גב' אורית סולוביי
    • גב' אביבה סוסמן אב-רון
    • גב' סופיה ספקטור

             

             בית הספר למדעי המוח

    • מר יאיר לקרץ
    • מר עמית מרמלשטיין
    • מר עידו תבור
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive