• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל בכיר בשנת הלימודים תשע"ז

    רפואה ובריאות - תואר ראשון  הפקולטה לרפואה

                             

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג לפיזיותרפיה

    • ד"ר פרושנסקי מייטלי תמרה

     

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג להפרעות בתקשורת

    • פרופ'  אמיר עופר
    • ד"ר בר און עמליה

     

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג לריפוי בעיסוק

    • ד"ר פורטנוי סיגל

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

     

    בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה

    • ד"ר גולדשטיין משה
    • פרופ' ליפשיץ  רון
    • פרופ' פיסצקי אליעזר

     

    בית הספר למדעי כדור הארץ

    • פרופ' מרקו שמואל
    • פרופ' פרייס קולין

     

    בית הספר למדעי המתמטיקה

    • פרופ' אלון נגה
    • פרופ' גורפיין אורגד מלכה
    • ד"ר להר אלי
    • פרופ' נחמיאס אסף
    • פרופ' סודרי דוד
    • ד"ר סמוטי וויצ'ך
    • פרופ' פלד רון
    • פרופ' רודניק זאב

        

       ביה"ס למדעי המחשב

    • ד"ר אושמן רותם
    • פרופ' גלוברזון אמיר
    • פרופ' היטנר יפתח אילן

     

    בית הספר לכימיה

    • פרופ' פורטנוי משה

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

    • פרופ' בן-ברוך עדית
    • פרופ' בנהר איתי
    • פרופ' גוטהילף יואב
    • פרופ' גרשוני יונתן
    • פרופ' הרשקוביץ ענת
    • פרופ' לוטם  ארנון
    • ד''ר נחמן יפתח
    • ד''ר צפדיה יוסף
    • פרופ' קופייק מרטין
    • ד''ר שטרן גרונדלנד עדי
    • ד''ר שני אילון

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

     

    בית הספר להנדסת חשמל

    • פרופ'  אבידן שמואל
    • פרופ' אפלבאום בנימין-בני
    • פרופ' וול אבישי
    • פרופ' פת שמיר בועז
    • פרופ' רון-גולדרייך דנה

     

     בית הספר להנדסת מכנית

    • פרופ' שוקף יאיר

     

    המחלקה להנדסה ביו-רפואית    

    • פרופ' ברנע עופר
    • פרופ'  נבו אורי

     

      הנדסת תעשייה

    • ד"ר ימין דן 

     

      מדע והנדסה של חומרים

    • פרופ' ריכטר שחר

     

    הפקולטה למדעי הרוח

            ביה"ס לפילוסופיה, בלשנות ולימודי מדע

     

    החוג לפילוסופיה

    • ד"ר נעמן נועה
    • פרופ' רוה דניאל

     

     

    החוג לבלשנות

    • ד"ר כהן אבן-גרי

     

      

            ביה"ס להיסטוריה ע"ש צבי יעבץ

     

    החוג להיסטוריה של המזה"ת ואפריקה

    • ד"ר חורב הראל
    •  פרופ' ליטבק מאיר
    • פרופ' שפר מוסנזון מירי

     

    החוג ללימודי מזרח אסיה

    • ד"ר  הלפרין אהוד

     

    החוג להיסטוריה כללית

    • ד"ר וורמבולד פריץ
    • ד"ר  לייבנר חררדו
    • ד"ר  סיטמן רוזלי

     

     

      ביה"ס למדעי התרבות

     

    החוג ללימודי הערבית והאסלאם

    • פרופ' חורי ג'יריס

     

    החוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

    • ד"ר עברון ניר
    • ד"ר ריזנר נועם

     

    החוג לספרות

    • ד"ר אולמרט דנה
    • פרופ' גלוזמן מיכאל
    • ד"ר זינדר אריאל

     

     

            ביה"ס למדעי היהדות ולארכיאולוגיה

     

    החוג להיסטוריה של עם ישראל

    • פרופ' גולני מוטי
    • פרופ' דרייפוס חוי

     

    החוג למקרא

    •  ד"ר מזרחי נועם

     

    החוג לפילוסופיה יהודית ותלמוד

    •  ד"ר מרוז רונית

     

     

            ביה"ס לחינוך

     

    החוג לחינוך מתמטי, מדעי וטכנולוגי

    • פרופ' תירוש דינה

     

    התכנית לחינוך רב לשוני

    • ד"ר טננבאום מיכל

     

    החוג לייעוץ חינוכי וחינוך מיוחד

    • פרופ' פרידמן נעמה

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    בית הספר לקולנוע וטלוויזיה

    • ד"ר אונגר הנריך

     

     בית הספר למוסיקה

    • פרופ' זהר אסף

     

     החוג לאמנות התיאטרון

    •  דר'  ליפשיץ  יאיר

     

     החוג לתולדות האמנות

    • ד"ר הנדלר ספי - ראש החוג
    • פרופ' פינקוס אסף
    • ד"ר קוזלובסקי רועי

     

     בית הספר לאדריכלות

    • ד"ר בטרמן גרבינר אסתר

     

      החוג לאמנות התיאטרון והתכנית למצטיינים בעיצוב

    • פרופ' בילו גורצקה מרים

     

    מדעי החברה - תואר ראשון הפקולטה למדעי החברה

     

    החוג למדיניות ציבורית

    • ד"ר חננאל רוית

     

     החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

    • ד"ר הרפז יוסי

     

      בית הספר למדעי הפסיכולוגיה

    • פרופ'        יואל                       דפנה
    • פרופ'        יובל                       גלית
    • ד"ר           מודריק-דנן             ליעד
    • ד"ר           שנבל                     נורית

     

    החוג ללימודי העבודה

    • ד"ר  ויסברג איזק

     

     ביה"ס לכלכלה

    • פרופ' ליידרמן ליאונרדו

     

    ביה"ס לעבודה סוציאלית

    • ד"ר חממה  ליאת
    • ד"ר  כץ כרמית-לבנה
    • ד"ר לוין ליה
    • ד"ר שילה גיא

     

    ניהול תואר ראשון  הפקולטה לניהול

    • פרופ' יחזקאל אורלי
    • ד"ר יחזקאל ירון
    • ד"ר רייכמן שחר
    • פרופ' שטיינהרט יעל
    • ​ד"ר שמיר נועם

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    • פרופ' בלנק ישי
    • פרופ' גילה דיויד
    • פרופ'  מאוטנר מנחם
    • פרופ' מרגליות יורם יצחק

     

    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive