• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל זוטר בשנת הלימודים תשע"ז

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

     

    בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה

    • מר     ביאלי                       שמואל
    • מר     גולדפריינד               תומר
    • מר     גומל                        רועי
    • מר     זיליג הס                  מאיר
    • מר     חליפה לוי                רז
    • מר     כהן                         ארז
    • מר     מיכאלי                     ליאור
    • מר     סלון                        אורן

     

     בית הספר למדעי כדור הארץ

    • מר     פולמן                      ניר

     

    בית הספר לכימיה

    • מר     אדמון                      תמיר
    • גב'     אשוש                      נטלי
    • מר     רוטברט                   צליל טל
    • מר     שטיינבוך                 כפיר

     

    בית הספר למדעי המתמטיקה

    • מר     אלדר                       אמיתי
    • גב'     גפטר                       לי
    • מר     חרובי                      יותם
    • ד"ר    לגזיאל                     דוד
    • גב'     מונד                        אדוה
    • מר     מושקוביץ                 גיא
    • מר     מינקין                      אלכסנדר
    • מר     סמילנסקי                 יותם
    • מר     פרייגר                     גבי
    • מר     צודיקוביץ'                יבגני
    • מר     קפלן                        איל
    • מר     שאוס                       אריה
    • מר     שוסטין                    בוריס
    • מר     שוסטרמן                 מרק
    • מר     שלו                         מתן

     

    בית הספר למדעי המחשב

    • מר     אברם                      אורן
    • מר     איטקין                     ברק
    • מר     אלפרנס                   כלב
    • גב'     דנקין                       לנה
    • גב'     יונגמן                      ברית
    • מר     לוי                           ניסן
    • מר     נובגורודוב                סלבה
    • מר     נתנאלי                     דביר
    • ד''ר   רובינשטיין               אמיר

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

    • מר     לוין אפשטיין             אוהד
    • מר     מנוחין                      אמתי
    • מר     מסרטי                     גל

     

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

      בית הספר להנדסת חשמל

    • מר     אוסטרומצקי             יונתן
    • מר     אליעזר                    יניב
    • מר     ברסטיז'בסקי           קונסטנטין
    • מר     דדוש                       יוסי
    • גב'     דוד                         לירון
    • מר     חצקלביץ                  רון
    • מר     נאור                        איל
    • מר     נניקשוילי                  יצחק
    • מר     שפאץ                      איתי

     

    המחלקה להנדסה ביו-רפואית

    • גב' לוסטיג מעין

     

     הנדסה מכנית

    • מר     בן נריה                    אסף

     

     הנדסת תעשייה וניהול

    • מר     איזנהנדלר               אוהד
    • מר     גולדנברג                 דמיטרי
    • מר     לוטן                        רועי

                                        

     

      מדע והנדסה של חומרים

    • גב'     מלכי                        מעיין
     

      הפקולטה למדעי הרוח

     

        ביה"ס לפילוסופיה, בלשנות ולימודי מדע

     

    החוג לבלשנות

    • מר אשרוב דניאל
    • גב' ברנדל נועה

     

     

           ביה"ס להיסטוריה

     

    החוג ללימודי מזרח אסיה

    • גב' ליטמן ניקי

     

     

          ביה"ס למדעי התרבות

     

    החוג ללימודי הערבית והאסלאם

    • מר קבלאן מאדי

     

    החוג לספרות

    • מר ביסטרי יפעל

     

     

           ביה"ס למדעי היהדות ולארכיאולוגיה

     

    החוג לפילוסופיה יהודית ותלמוד

    • מר פוגל ג'רמי

     

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    החוג לקולנוע וטלוויזיה 

    • מר     ברוך                       ירון
    • מר     עוזיאל                     שלמה
    • מר     קרבלניק                  משה

     

     

    מדעי החברה - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החברה

     

    בית הספר לכלכלה

    • גב'     ויסמן שמחוני            הדר
    • גב'     לוי בונה                   תמר
    • גב'     עופר                       גליה
    • מר     ענפי                        עידו

     

    החוג למדע המדינה

    • גב'     לנציאנו                    הדס
    • מר     סולודוך                   עומר
    • מר     פדלון                       תומר
    • גב'     פינגר דסברג            רעות

     

    החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

    • גב' שחר ליאור

     

    בית הספר למדעי הפסיכולוגיה

    • גב'     בלבן                        הללי
    • מר     ברוסובנסקי              מיכאל
    • מר     צבעוני                     אלון
    • מר     קוריסקי                   אורי

     

     החוג לתקשורת

    • גב'         זיו                    לימור
    • גב'         שרייבר             ענת

     

     מדניות ציבורית

    • גב' אזארי ויזל שגית

     

      ביה"ס לעבודה סוציאלית

    • ד"ר        שבאר-שפירא    דניאלה
    • ד"ר        פגורק-אשל       שירה

     

    ניהול וחשבונאות תואר ראשון הפקולטה לניהול

    • מר     אברם                      אורן
    • מר     אחיעז                      ארי
    • מר     הראל ליבר               שני
    • מר     לוי                           רועי שמעון
    • מר     לוי                           ארז
    • גב'     עופר                       גליה
    • מר     פרץ                         דודי
    • גב'     רם                          הדר

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    • גב'         בלאו                 עינבל

     

       היחידה ללימודי שפות

    • גב'     לפיד                        צחית
    • גב'     נאור                        מרלה
    • גב'     סולוביי זאבי             אורית

     

             מדעי המוח

    • מר         מרמלשטין       עמית
    • מר         תבור                עידו

     

    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive