• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל זוטר בשנת הלימודים תשע"ט

    רפואה ובריאות - תואר ראשון הפקולטה לרפואה

    ביה"ס למקצועות הבריאות, החוג להפרעות בתקשורת

    ד"ר ברץ-גולדשטיין רננה
    מר צורדקר שי

     

    ביה"ס למקצועות הבריאות, החוג לפיזיותרפיה

    גב' גל נגה רנה
    גב' ויסרברג נילי
    ד"ר גרא ארנה

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

    בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה

    מר גומל רועי
    מר דורון עופר
    מר זיליג הס מאיר
    מר חליפה לוי רז
    מר יפת יהונתן
    מר כהן רועי
    מר מיכאלי ליאור


    בית הספר לכימיה

    גב' עוז ענבל

     

    בית הספר למדעי המתמטיקה

    גב' גפטר לי
    גב' כהן קארין ליז
    גב' פרידמן לימור
    גב' פרייגר גבי
    גב' שלום ליאור
    מר אלדר אמיתי
    מר צודיקוביץ' יבגני
    מר קרין אופיר
    מר שלו מתן

     

    בית הספר למדעי המחשב

    ד''ר נובגורודוב ויאצ`סלב
    מר אברם אורן
    מר דובניקוב דניאל
    מר לוי ניסן
    מר נתנאלי דביר
    מר סלבאק ג'אד

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

     ביה"ס לנוירוביולוגיה, ביוכימיה וביופיזיקה

    מר בינשטוק אודי
    גב' ח'מאיסי בסמה
    גב' פור מעין
    מר מסרטי גל
    מר נטף דניאל משה

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

      בית הספר להנדסת חשמל

    מר ברג תומר
    מר ברסטיז'בסקי קונסטנטין
    מר דדוש יוסי
    מר הרן אביעד
    מר נאור איל
    מר פז דניאל
    מר פישמן בן
    מר פרימור דניאל
    מר רגב אביב
    מר שאבי אורן

     

    המחלקה להנדסה ביו-רפואית

    גב' בהירי-אליצור שיר
    גב' לוסטיג מעין
    גב' נסים נגה
    גב' פיין לריסה
    מר שנפ עומר רון

     

     הנדסה מכנית

    מר גולקוב רומן
    מר סופר רתם

     

     הנדסת תעשייה 

    גב' גוטמן נועה
    מר כהנא דור
    מר לוטן רועי
    גב'  צמח ליטל
    גב' שריג רות
    מר תור נעם
         

     

      הפקולטה למדעי הרוח

     

        החוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

    גב' חייט לואיס

     

          החוג לבלשנות

    גב' הנדלסמן נעה
    מר כץ יובל זכריה
    מר שבנוב יחזקאל

     

     החוג ללימודי הערבית והאסלאם והחוג להיסטרויה של המזה"ת ואפריקה

    ד"ר שיח' אחמד חאלד

     

     החוג ללשון עברית ולבלשנות שמית

    גב' פלק עינב

     

         החוג למזרח אסיה

    גב' ליטמן ניקי

     

         החוג לספרות

    מר פלד עידו
     

     

         החוג לפילוסופיה  

    גב' זכאיים דלית
    גב' כץ עדן

     

     

         התכנית הרב-תחומית  

     מר גרינפלד גיא
     

     

     

     

     

    ביה"ס לחינוך

    גב' רמות רוני
    גב' שדה פרי-פז

    דנית

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה 

    גב' גלסטיאן דיאנה
    מר ברוך ירון
    מר עוזיאל שלמה

     

     

     התכנית הרב תחומית באמנויות

     

    מר רוזנטל ארנון

     

     

    מדעי החברה - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החברה

     

    החוג למדע המדינה

    גב' אליאש פילקובסקי מייזי
    גב' רביב שיר
    ד"ר פדלון חיים תומר

     

    ביה"ס למדעי הפסיכולוגיה

    גב' בלבן הללי
    גב' טאוב קרן
    מר ברוסובנסקי מיכאל
    מר גליקמן משה
    מר צבעוני אלון

     

    ביה"ס לכלכלה

    מר קריסטל מיכאל

     

     החוג לתקשורת

    גב' הדר שיר
    גב' זיו לימור
    גב' שר ירדן

     


     החוג למדיניות ציבורית

    גב'       אזארי ויזל                שגית

     

     החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

    מר

    ברנד יואב
    מר מילשטיין אופיר
     

    ניהול וחשבונאות תואר ראשוןהפקולטה לניהול

    ד"ר  אחיעז ארי
    ד"ר  אפוטה-שפר נטלי
    מר לבקוביץ אודי-אהוד

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    מר לרגמן דן

     

    אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive