• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל זוטר בשנת הלימודים תש"ף

    רפואה ובריאות - תואר ראשון הפקולטה לרפואה

    ביה"ס למקצועות הבריאות, החוג להפרעות בתקשורת

    מר צורדקר שי

    ביה"ס למקצועות הבריאות, החוג לפיזיותרפיה

    גב'  ויסרברג נילי

    ביה"ס למקצועות הבריאות, החוג לסיעוד

    מר ארידן נדב
    גב' שפיר שרית

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

    בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה

    מר אריאלי אורי
    מר גומל  רועי
    גב' ויזנר שטרן מעיין
    מר זליג הס מאיר
    מר חליפה לוי רז
    מר חן בר
    מר יפת  יהונתן
    מר פורת  אמיר
    מר שחף סהר

     

    בית הספר למדעי המתמטיקה

    מר אלון יהב
    מר כהן אסף
    גב' מור ווקנין קרן
    מר סגל עמנואל
    מר רוטמן גיא

     

    בית הספר למדעי המחשב

    מר זמיר אור
    מר לויתן אנטון
    מר לנדאו רז
    גב' מילר אפרת
    ד"ר נתנאלי דביר
    מר סגולי שוברט אדם
    מר סלבאק ג'אד

     

     החוג לסטטיסטיקה וחקר ביצועים

    מר בריל ברק
    גב' כהן קארין ליז
    מר ריגר אלון

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

     ביה"ס לנוירוביולוגיה, ביוכימיה וביופיזיקה

    מר מסרטי גל
    גב'  סאפיה מירנה
    גב' פיילייב הילה
    גב' שר דבשה

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

      בית הספר להנדסת חשמל

    מר אלעזר טל חי
    מר דדוש יוסי
    מר הנמן חן
    מר הרן אביעד
    מר ויטלסון רן
    מר נאור איל
    מר רגב אביב
    מר שולגה גאורגיי

     

    המחלקה להנדסה ביו-רפואית

    גב' בהירי אליצור שיר
    גב' לוסטיג מעין
    גב' נסים נגה

     

     הנדסה מכנית

    מר יבנין יובל
    מר סופר רותם

     

     הנדסת תעשייה 

    ד"ר איזנהנדלר אוהד
    גב' דוד מירב
    מר לב תומר
    מר נעים אור

     

     המחלקה למדע והנדסה של חומרים

    גב' כהן נתנאלה

     

     מדעים דיגיטליים להיי-טק

    גב' דוד לירון

     

    מדעי הרוח - תואר ראשון​ הפקולטה למדעי הרוח

     

          החוג לבלשנות

    גב' קרטנר מנדי

     

     החוג ללימודי הערבית והאסלאם 

    מר הירש יוסף רפאל
    ד"ר שניצר עליזה
    ד"ר שיח' אחמד חאלד

     

     החוג ללשון עברית ולבלשנות שמית

    גב' פלק עינב

     

         החוג למזרח אסיה

    גב' אמיר ירדן
    גב' חואנג צולי

     

         החוג ללימודים קלאסיים

    ד"ר מזור מעיין
       
     

         החוג לפילוסופיה  

    גב' בלום ענבל
    גב' פייטלסון יעל
    מר רוזנטל ארנון
    גב' רשף שחר

     

         ביה"ס לחינוך

    גב' דנקנר ירדן-רוז
    גב' כפרי יעל
    מר קוזק סטניסלב

        

     תכנית הפכ"מ - פילוסופיה, כלכלה, מדע המדינה ומשפטים 

    מר ויס ינאי
     מר גרינפלד גיא
     

     

     

     

     

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה 

    מר אבידן טל
    מר ארבל יואב
    גב' גלסטיאן דיאנה
    מר רז אלעד

     

     

    מדעי החברה - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החברה

     

    החוג למדע המדינה

    גב' אליאש פילקובסקי מייזי
    גב' רביב שיר
    ד"ר פדלון חיים תומר

     

    ביה"ס למדעי הפסיכולוגיה

    גב' בן יהודה רותם
    ד"ר גליקמן משה
    גב' טאוב קרן
    מר עמרם רן
    גב' שיר ירדן
    גב' שמס מימון יעל אירן
    גב' שן נועה

     

    ביה"ס לכלכלה

    מר דה מלאך אלעד
    גב' ויסמן שמחוני הדר
    גב' לב עדי
    גב' פוקס הדר
    מר קריסטל מיכאל

     

     החוג ללימודי עבודה

    גב'       מסלטי               מוריה

     

     החוג לתקשורת

    מר איבן לידור
    גב' הדר שיר
    גב' חציר נועה
     

    ניהול וחשבונאות תואר ראשוןהפקולטה לניהול

    מר אוסביאצוב דניאל
    ד"ר יאור ענת

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    גב' אלטמן-בטלר שירן

     

     ביה"ס למדעי המוח

    מר מרמלשטיין עמית
    אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive