• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל בכיר בשנת הלימודים תשע"ט

     

     

    רפואה ובריאות - תואר ראשון  הפקולטה לרפואה

                             

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג לפיזיותרפיה

    פרופ'

    דפרין

    רות

    ד"ר

    פרושנסקי מייטלי

    תמרה

    ד"ר

    קלרון

    אלון

     

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג לריפוי בעיסוק

    ד"ר פורטנוי סיגל

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

     

    בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה

    ד"ר ברומברג עומר
    ד"ר הרכבי יאיר
    פרופ' ליפשיץ רון
    ד"ר פומרנץ ישי
    פרופ' פיסצקי אליעזר

     החוג לגיאוגרפיה וסביבת האדם

    פרופ' אבישר דרור

     

    בית הספר למדעי המתמטיקה

    פרופ' סאמוטי וויצ'ך
    ד"ר פודר בן נעים דורון

        

       ביה"ס למדעי המחשב

    ד"ר בטנסקי ניר
    פרופ' מילוא טובה
    פרופ' פלדמן מיכל
    ד"ר רובינשטיין

    אמיר

    בית הספר לכימיה

    פרופ' הוד עודד
    פרופ' זלצר יורם
    ד"ר סיט עמית 
    פרופ' פורטנוי משה

     

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

    פרופ' בנהר איתי
    פרופ' פופקו טל
    ד"ר שטרן עדי
    פרופ' הולצמן רועי אלפרד
    פרופ' לוטם ארנון
    פרופ' אשרי אורי
    פרופ' גוטהילף יואב
    ד"ר נחמן יפתח
    ד"ר צפדיה יוסף

     

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

     

    בית הספר להנדסת חשמל

    ד"ר בק יובל
    פרופ' וול אבישי
    ד"ר חדד יקיר
    פרופ' ירדאור ברק אריה
    ד"ר נתן אמיר
    פרופ' סוחר ערן

     

    המחלקה להנדסת תעשייה

    ד"ר גורדון גורן
    ד"ר ימין דן

     

     

      המחלקה להנדסה ביו-רפואית

    פרופ' שיינוביץ מיקי

     

     

      המחלקה למדע והנדסה של חומרים

    פרופ' כהן עמית
    ד"ר רוזן בריאן
    פרופ' ריכטר שחר

     

    הפקולטה למדעי הרוח

       החוג למקרא

    פרופ' מזרחי נועם

     

      החוג לפילוסופיה יהודית וביה"ס לפילוסופיה

    פרופ' בוהק גדעון

     

     החוג להיסטוריה כללית

    פרופ' אלגזי גדי 

     

      החוג לספרות אנגלית ולימודים אמריקניים

    ד"ר  עברון ניר

     

     

      החוג ללימודי הערבית והאסלאם

    פרופ' חורי ג'יריס
    ד"ר  שייחטוביץ ביאטה

     

       החוג לארכיאולוגיה ותרבויות המזרח הקדום

    פרופ' בונימוביץ שלמה
    פרופ' גרינברג רפאל
    פרופ' כהן יורם
    ד"ר  קוך עידו

     

       החוג לבלשנות

     

    ד"ר 

    כהן

    אבן-גרי

     

       החוג למזרח אסיה

    ד"ר  הלפרין אהוד
    ד"ר  הררי רעות
    ד"ר  סלע אורי
    ד"ר  צהר רועי

     

       החוג ללימודי נשים ומגדר

     

     

     

    פרופ' הקר דרור דפנה

     

       החוג לספרות

    ד"ר  אולמרט דנה
    פרופ' גלוזמן מיכאל
    ד"ר  זינדר אריאל
     

     

     



    חינוך תואר ראשון ביה"ס לחינוך

    ד"ר  כהן ענת
    פרופ'  תירוש דינה

     

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    בית הספר לאדריכלות

    אדריכל מוזס סלומון
    ד"ר קוזלובסקי רועי

     

     החוג לאמנות התיאטרון

    פרופ'  גורצקי בילו מרים 
    ד"ר  ליפשיץ יאיר

     החוג לתולדות האמנות

    ד"ר  הנדלר ספי
    פרופ'  פינקוס אסף

     

     בית הספר למוזיקה

    ד"ר רום אורי בנימין


     

    מדעי החברה - תואר ראשון הפקולטה למדעי החברה

     

      בית הספר למדעי הפסיכולוגיה

    ד"ר מודריק-דנן ליעד
    פרופ' שנבל נורית

     החוג ללימודי העבודה

    פרופ' דה פריס דוד
         

    החוג למדע המדינה

    פרופ' גת עזר
    פרופ' מתניה אביתר

     

     ביה"ס לכלכלה

    פרופ' ליידרמן ליאו

     

    ביה"ס לעבודה סוציאלית

    ד"ר אבו ריא השאם
    פרופ' דודזון ערד בלהה
    ד"ר חממה ליאת
    ד"ר כץ כרמית-לבנה
    ד"ר לוין ליה
    ד"ר סולימני אעידן יפית

     

    ניהול תואר ראשון  הפקולטה לניהול

    פרופ'  בן-שחר דן
    ד"ר  דישטניק דוד יוסף
    פרופ'  יחזקאל אורלי
    ד"ר  עין-גר דנית
    ד"ר  תדמור כרמית

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    פרופ' בירנהק מיכאל
    פרופ' מאוטנר מנחם
    ד"ר קסטיאל קובי
    ד"ר שמיר הילה

     

     

    אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive