• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל זוטר בשנת הלימודים תשע"ג

    רפואה ובריאות - תואר ראשון  הפקולטה לרפואה

     

    בית הספר לרפואה החוג לאנטומיה

    • מר אסף מרום

     

    החוג לסיעוד

    • ד"ר אנאבל פרידלנדר-ליפסיק
    • ד"ר עמליה בר און

     

    החוג לפיזיותרפיה

    • גב' אורנה גרא
    • ד"ר תמרה פרושנסקי מייטליס

     

    החוג לריפוי בעיסוק

    • גב' גילה רבינוביץ

     

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

     

    בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה

    • גב' עדי אשכנזי
    • מר אסף בן דוד
    • מר רן בר
    • מר ארז זהר
    • מר יפתח סילבר
    • גב' דפנה פיימר
    • גב' שירה צ'פמן

     

    בית הספר לכימיה

    • מר טל לוי

     

    בית הספר למתמטיקה

    • מר לב בלכמן
    • מר טל גלילי
    • מר אופיר הררי
    • מר נדב ישע
    • מר אסף כהן
    • מר דוד לגזיאל
    • מר יותר סמילנסקי
    • גב' נעמי פלדהיים
    • מר אסף פרבר
    • מר ניר פרל
    • מר לירן רותם
    • מר ליעד שקל

     

    בית הספר למדעי המחשב

    • מר ירון אורנשטיין
    • מר אלון וגנר
    • מר אורי להב
    • גב' לירון כהן
    • מר אמיר רובינשטיין
    • מר דביר נתנאלי
    • מר ירון אורנשטיין

     

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

     

    בית הספר להנדסת חשמל

    • מר גדליה אוקסמן
    • גב' לירון דוד
    • מר יובל יפעת
    • מר נפתלי לנדסברג
    • מר אלעד מרציאנו
    • מר עדו עמית
    • מר עומר קוטליצקי

     

    בית הספר להנדסה מכנית

    • גב' מעיין אשכנזי

     

    המחלקה להנדסה ביו-רפואית

    • מר גיל טמיר
    • מר יניב כץ
    • מר ירדן מזור
    • מר פבל קוזלובסקי

     

    המחלקה להנדסת תעשייה

    • מר יובל אלבר
    • מר אביאל בוחניק
    • מר ולדימיר גט
    • מר עומר דמבינסקי
    • גב' רעות נחם

     

     

    מדעי הרוח - תואר ראשון  הפקולטה למדעי הרוח

     

    החוג לפילוסופיה

    • מר שחר ברנר
    • גב' נועה מרקין

     

    החוג להיסטוריה של המזה"ת ואפריקה

    • גב' עדנה דוידוביץ

     

    החוג לבלשנות

    • גב' הדס זיידנברג

     

    החוג לספרות

    • גב' אריאל פרידן

     

    החוג ללימודי מזרח-אסיה

    • גב' לי ג'אנג
    • גב' ג'יה זאיצקי לואו
    • גב' צולי חואנג
    • גב' ניקי ליטמן
    • גב' חויי סיה
    • גב' שלומית שמחי

     

    החוג ללימודי התרבות העברית

    • ד"ר רעיה חזון

     

     

    חינוך תואר ראשון  ביה"ס לחינוך

    • גב' זהר ברמן

     

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    החוג לאמנות התיאטרון

    • גב' חמוטל גור

     

    החוג לקולנוע וטלוויזיה

    • מר אריאל אבישר
    • מר ניר פרבר

     

     

    מדעי החברה - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החברה

     

    בית הספר לכלכלה

    • מר יובל ארז
    • גב' גליה עופר
    • מר אסף שריד

     

    החוג למדע המדינה

    • מר יורי גנקין
    • גב' הילה דרכלר
    • גב' חן לדרמן-שלום
    • עו"ד עפר סיון מדם פרידמן
    • מר תומר פדלון
    • גב' תמר קנר
    • מר יוסף תשובה

     

    החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

    • גב' מירי אליהו
    • גב' כרמל בלנק
    • גב' יוליה בסין
    • גב' דניאלה ריטה רוזן

     

    בית הספר למדעי הפסיכולוגיה

    • מר רני אבנד
    • גב' שיר אתגר
    • גב' הללי בלבן
    • מר כפיר יפרח
    • מר פנחס מצנר
    • מר אלון צבעוני
    • גב' מיכל קהן-קפלן
    • מר דניאל רזניק
    • גב' הדר רם
    • גב' לי שעשוע

     

    החוג לתקשורת

    • מר נתן סטולרו

     

     

    עבודה סוציאלית - תואר ראשון  ביה"ס לעבודה סוציאלית

    • ד"ר גליה ויינברג-קורניק
    • ד"ר דפנה פרומר
    • גב' אילנה זקס

     

     

    ניהול תואר ראשון  הפקולטה לניהול

    • מר איתי שרוני
    • מר פז רגב

     

     

       היחידה ללימודי שפות

    • גב' מוניקה ברוידו
    • גב' דרה ברנט
    • ד"ר גליה גורליק
    • גב' אורית סולוביי זאבי
    • גב' דבורה עזריד-שכטר
    • גב' ג'ויס פרידלר
    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive