• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל בכיר בשנת הלימודים תשע"ה

    רפואה ובריאות - תואר ראשון  הפקולטה לרפואה

                             

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג לפיזיותרפיה

    • פרופ' דפרין רות
    • דר' סוירסקי רן
    • דר' פרושנסקי מייטלי תמרה

     

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג להפרעות בתקשורת

    • דר' ארי אבן רוט דפנה
    • דר' הנקין יעל
    • פרופ' קישון-רבין ליאת

     

     ביה"ס למקצועות הבריאות - החוג לסיעוד

    • דר' יצחקי מיכל
    • דר' קגן איליה

     

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

     

    בית הספר לפיזיקה ואסטרונומיה

    • פרופ' ליפשיץ רון
    • פרופ' פיסצקי אליעזר

     

    בית הספר לכימיה

    • פרופ' דימנט חיים
    • פרופ' הוד עודד
    • דר' פרידמן מיכה

     

    בית הספר למתמטיקה

    • פרופ' אוסטרובר ירון
    • פרופ' ווייס ברק
    • פרופ' קריבליביץ מיכאל

        

     החוג לסטטיסטיקה וחקר ביצועים

    •  פרופ' אברמוביץ פליקס
     

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

    • פרופ' אוהד ניר
    • פרופ' אילן מיכה
    • פרופ' אסף יניב
    • פרופ' בכרך ערן
    • פרופ' בנהר איתי
    • פרופ' גרשוני יונתן
    • דר' דורצין נטע
    • פרופ' חיימוביץ דניאל
    • פרופ' סגל דניאל
    • פרופ' פופקו טל
    • דר' צפדיה יוסף
    • דר' שני אילון
    • דר' שנקר נועה

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

     

    בית הספר להנדסת חשמל

    • פרופ' אבידן שמואל
    • דר' בנימין (בני) אפלבאום
    • פרופ' ברונשטיין אלכסנדר
    • דר' ערן סוחר
    • פרופ' טור משה
    • פרופ' קסטנר רפאל
    • פרופ' רון-גולדרייך דנה
    • פרופ' ירדאור אריה
    • דר' עמרני עופר

     

     בית הספר להנדסת מכנית

    • פרופ' הררי יצחק
    • דר' פסטר אמיר

     

    המחלקה להנדסה ביו רפואית    

    • פרופ' זילברמן מיטל
    • דר' זלוציבר שרון
    • פרופ' ריכטר שחר

     

    מדעי הרוח - תואר ראשון  הפקולטה למדעי הרוח

     

    החוג לפילוסופיה

    • פרופ'  טאובר צבי
    • דר' נעמן נועה

     

    החוג להיסטוריה כללית

    • פרופ' הרציג תמר
    • דר' לייבנר חררדו
    • פרופ' לניאדו אבשלום
    • פרופ' נוה איל
    • פרופ' רחמימוב איריס

     

    החוג ללימודי המזה"ת ואפריקה

    • פרופ' ליטבק מאיר
    • פרופ'  ססר אשר
    • פרופ' צבר גליה
    • פרופ' רבי עוזי

     

    החוג ללימודי הערבית והאיסלם

    • פרופ' גנאים מחמו
    • דר' חורי ג'יריס

     

    החוג לאנגלית ולימודים אמריקניים

    • דר' שטרנהל יעל

     

    החוג לבלשנות

    • דר' כהן אבן-גרי

     

    החוג לארכיאולוגיה

    • דר' גדות יובל
    • פרופ' כהן  יורם
    • דר' שטיבל  גיא
    • פרופ' גולני מרדכי

     

    החוג לספרות

    •  פרופ' שחר גלילי

     

    החוג ללימודי מזרח-אסיה

    •  דר' הלפרין אהוד

     

    החוג ללימודי התרבות העברית

    • פרופ' לורברבוים מנחם
    • דר' מזרחי נועם
    • דר' מרוז רונית

     

    החוג לגיאוגרפיה וסביבת האדם

    •  פרופ' אבישר דרור

     

    חינוך תואר ראשון  ביה"ס לחינוך

    • פרופ' גבתון דן
    • דר'  טננבאום מיכל
    • דר'  הרשקוביץ  ארנון

     

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    בית הספר לאדריכלות

    •  דר'  קוזלובסקי רועי

     

     בית הספר למוסיקה

    • פרופ' לב תומר

     

     החוג לאמנות התיאטרון

    •  דר'  ליפשיץ  יאיר

     

    מדעי החברה - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החברה

     

    החוג למדע המדינה

    • פרופ' גת עזר

     

      בית הספר לפסיכולוגיה

    • פרופ' יואל דפנה
    • פרופ' יובל גלית

     

    החוג ללימודי העבודה

    • דר'  ויסברג איזק

     

     ביה"ס לכלכלה

    • דר' סטי עופר

     

    עבודה סוציאלית - תואר ראשון  ביה"ס לעבודה סוציאלית

    • דר' חממה ליאת
    • דר' כץ כרמית-לבנה
    • דר' לוין ליה

     

    ניהול תואר ראשון  הפקולטה לניהול

    • דר' דישטניק דוד יוסף
    • פרופ' וייס דן
    • פרופ' וואהל אבי
    • פרופ' יחזקאל אורלי
    • דר' עין-גר דנית
    • דר' קליש יובל
    • פרופ' רונן בועז
    • דר' שמיר  נועם
    • דר' תדמור כרמית

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    • פרופ'  גילה  דיויד
    • פרופ'  כהן  נילי
    • פרופ'  מאוטנר  מנחם
    • פרופ' מרגליות יורם
    • פרופ'  פורת אריאל

     

    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive