• ראשי
  • מצטייני הרקטור בהוראה "רשימת המאה" - סגל זוטר בשנת הלימודים תשע"ח

    רפואה ובריאות - תואר ראשון הפקולטה לרפואה

    ביה"ס למקצועות הבריאות, החוג להפרעות בתקשורת

    • גב' ויסרברג נילי

     

    ביה"ס למקצועות הבריאות, החוג לסיעוד

    • גב'     פובזנר                   יקטרינה
    • ד"ר    פרידלנדר ליפסיק    אנאבל

     

    ביה"ס למקצועות הבריאות, החוג לפיזיותרפיה

    • גב' צמח לאה

    מדעים מדויקים - תואר ראשון חדש  הפקולטה למדעים מדויקים

     

    בית הספר לפיזיקה ולאסטרונומיה

    • מר     ביאלי                     שמואל
    • מר     גומל                      רועי
    • מר     דורון                      עופר
    • מר     זיליג הס                 מאיר
    • מר     חיימוב                   אהוד
    • מר     חליפה לוי               רז
    • מר     יפת                       יהונתן
    • מר     כהן                       ארז


    בית הספר לכימיה

    • מר     אדמון                     תמיר
    • גב'     אשוש                     נטלי
    • מר     שטיינבוך                כפיר

     

    בית הספר למדעי המתמטיקה

    • מר     חרובי                     יותם
    • מר     צודיקוביץ'               יבגני
    • מר     אלדר                     אמיתי
    • מר     מיכאלי                   פלג
    • מר     סמילנסקי               יותם
    • מר     שוסטרמן                מרק
    • מר     ששון                     רועי

     

    בית הספר למדעי המחשב

    • מר     אברם                     אורן
    • מר     בנק                        דור
    • גב'     יונגמן                     ברית
    • מר     לוי                         ניסן
    • מר     לוין-אפשטיין           אוהד
    • מר     נתנאלי                   דביר
    • ד"ר    רובינשטיין              אמיר

     

    מדעי החיים - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החיים

     ביה"ס לנוירוביולוגיה, ביוכימיה וביופיזיקה

    • מר     בינשטוק                 אודי
    • מר     מנוחין                    אמתי
    • מר     מסרטי                   גל

     

     ביה"ס למדעי הצמח ואבטחת מזון

    • מר לוין-אפשטיין אוהד

     

    הנדסה - תואר ראשון  הפקולטה להנדסה

      בית הספר להנדסת חשמל

    • מר     ברסטיז'בסקי          קונסטנטין
    • מר     דדוש                     יוסי
    • גב'     דוד                        לירון
    • מר     מישר                     רועי
    • מר     נאור                       איל
    • מר     נניקשוילי                יצחק
    • מר     שני                        עידו

     

    המחלקה להנדסה ביו-רפואית

    • גב' בהירי שיר
    • מר רדונסקי דביר

     

     הנדסה מכנית

    • מר     בן נריה                    אסף

     

     הנדסת תעשייה 

    • מר     איזנהנדלר              אוהד
    • מר     לוטן                       רועי
    • מר     מגדסי                    אופיר

                                        

     

      המחלקה למדע והנדסה של חומרים

    • מר ויזל רועי
    • גב' מלכי מעיין
     

      הפקולטה למדעי הרוח

     

        החוג לפילוסופיה

    • מר רוזנטל ארנון

     

     

          החוג לבלשנות

    • גב'     גלר                        נעה
    • גב'     דוידוביץ                 הילה
    • גב'     הנדלסמן                נעה
    • גב'     יברכיהו                  הדס
    • מר     כ"ץ                        יובל
    • גב'     קריצין                    ניקול
    • מר     רוזנבוים                 עומר

     

    החוג ללימודי הערבית והאסלאם

    • מר     קבלאן                    מאדי
    • ד"ר    שייחטוביץ              ביאטה
    • ד"ר    שניצר                    עליזה

     

    החוג ללימודי מזרח אסיה

    • גב'     דשא                      רוני
    • גב'     ליטמן                     ניקי
    • גב'     מוסקוביץ                מסקו

     

        

    אמנויות - תואר ראשון  הפקולטה לאמנויות

     

    ביה"ס לקולנוע וטלוויזיה 

    • מר     ברוך                      ירון
    • גב'     גלסטיאן                 דיאנה
    • גב'     לוי                         יעל
    • מר     עוזיאל                    שלמה

     

    מדעי החברה - תואר ראשון  הפקולטה למדעי החברה

     

    החוג למדע המדינה

    • מר     הירשהורן               יובל
    • גב'     כהן עגן                  עדי
    • מר     פדלון                     תומר
    • גב'     פינגר דסברג          רעות
    • גב'     רביב                      שיר

     

    ביה"ס למדעי הפסיכולוגיה

    • גב'     בלבן                      הללי
    • מר     ברוסובנסקי            מיכאל
    • מר     גליקמן                   משה
    • גב'     חדד                       קרן
    • גב'     טאוב                      קרן
    • מר     צבעוני                    אלון

     

    החוג למדניות ציבורית

    • גב' אזארי ויזל שגית

     

     החוג לתקשורת

    • מר סטולרו נתן

     

    ניהול וחשבונאות תואר ראשוןהפקולטה לניהול

    • מר     אחיעז                    ארי
    • מר     לבקוביץ'                 אודי
    • מר     פרץ                       דודי

     

    משפטים תואר ראשון  הפקולטה למשפטים

    • ד"ר מארק מאיה

     

       היחידה ללימודי שפות

    • גב'     נאור                       מרלה
    • גב'     עזרייד-שכטר          דבורה
    • גב'     קוגן                       אירינה

     

             מדעי המוח

    • מר         מרמלשטין       עמית

     

    אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
    UI/UX Basch_Interactive